Pereiti į turinį
KLIENTŲ APTARNAVIMAS: +370 685 777 56
MFILTERSalono filtrai

MFILTER Salono filtras K 937

Art. nr. K 937
7,50 €
Kainos su PVM
Sandėlyje — Šakiai

Užsakyk iki 16:00 — Omniva išsiunčiame šiandien

1
Nesate tikri, ar tinka jūsų automobiliui? Paklauskite mūsų mechanikų
Išsiunčiame tą pačią dieną — užsakyk iki 16:00
24 mėn. garantija
14 dienų grąžinimas
Sandėlyje Šakiuose

Produkto informacija

Salono filtras

Matmenys A B C D E F G H
mm 270.0 170.5 30.0

Tinka šiems automobiliams

    VOLVO CARS >> 850 | 91-97
    VOLVO CARS >> C70 I | 97-05
    VOLVO CARS >> S70 | 97-00
    VOLVO CARS >> S90 | 96-98
    VOLVO CARS >> V70 | 97-07
    VOLVO CARS >> V90 | 96-98

    Atitikmenys

    ALCO MS-6132
    ALCO MS-6164
    BEHR 7401361
    BOSCH 1 987 431 047
    BOSCH 1 987 431 062
    CHAMP / CHAMP INTERNATIONAL CAF 1716
    CHAMPION N 142
    CLEAN NC2040
    CLEAN NC2056
    COOPERS ACE 033
    COOPERSFIAAM PC8027
    COOPERSFIAAM PC8050
    CORTECO 21651986
    CORTECO 21651911
    CROSLAND EC378
    DASIS 831050N
    DELPHI TSP0325058
    DELPHI TSP0325088
    DELPHI CAF 42
    DELPHI TSP0325057
    ECO (3F QUALITY) 322
    ECO (3F QUALITY) 414
    FEBI-BILSTEIN 14747
    FEBI-BILSTEIN 14749
    FILTRON K1117
    FILTRON K 1027
    FRAM CF5853
    FRAM CF8714
    HELLA 352 116-001
    HELLA 8FL 352 116-001
    HENGST E920LC
    HENGST E920LI
    HIFI SC 6001
    LAUTRETTE (MECAFILTER) ELR7037
    M-FILTER MAC 60008
    MAGNETI MARELLI BCF 169
    MAHLE (Knecht / Mahle) LA 79
    MAHLE (Knecht / Mahle) LAK 79
    MANN-FILTER CU 2650
    MAPCO 65853
    MAPCO 66403
    MAPCO 66413
    MAPCO 65850
    MAPCO 65851
    MICRONAIR MP069
    MICRONAIR MP056
    MOTAQUIP AAPCO VCF 131
    P.B.R. AH-7037
    P.B.R. AH-7046
    PURFLUX AH149
    PUROLATOR C18124
    QUINTON HAZELL QAP 115
    SCHUPP / SF FILTER SKL 2463
    SCT SA 1124
    SCUDO S032
    SCUDO SS32
    TECNOCAR EC378
    TEHO FILTER 29014
    TEHO FILTER 29019
    TEHO FILTER 29034
    TTV TI 561
    UNICO AC 2570
    UNIPART GFE 2935
    VALEO 698770
    VEMO 95-30-1212
    VEMO 95-31-1212
    VOLVO 1343232
    VOLVO 9192523
    VOLVO 9134577
    VOLVO 1343232-2
    VOLVO 9171296
    VOLVO 1343232-3
    VOLVO 9171483
    VOLVO 9171296-8
    VOLVO 9184130
    VOLVO 9192522
    WIX (EUROPE) WP9134
    WIX (EUROPE) WP6854
    WIX FILTERS 24821
    WIX FILTERS 24819
    ZAFFO 349
    ZAFFO 378