Pereiti į turinį
KLIENTŲ APTARNAVIMAS: +370 685 777 56
MFILTEROro filtrai

MFILTER Oro filtras K 757

Art. nr. K 757
8,50 €
Kainos su PVM
Sandėlyje — Šakiai

Užsakyk iki 16:00 — Omniva išsiunčiame šiandien

1
Nesate tikri, ar tinka jūsų automobiliui? Paklauskite mūsų mechanikų
Išsiunčiame tą pačią dieną — užsakyk iki 16:00
24 mėn. garantija
14 dienų grąžinimas
Sandėlyje Šakiuose

Produkto informacija

Oro filtras

Matmenys A B C D E F G H
mm 375.5 148.0 56.0

Tinka šiems automobiliams

ALFA ROMEO >> MiTo | 08-
FIAT >> 500 / Nuova 500 (150) | 07-
FIAT >> Albea (172) | 02-
FIAT >> Doblo / Doblo Cargo (119/223) | 00-
FIAT >> Doblo / Doblo Cargo (152/263) | 10-
FIAT >> Fiorino (225) | 08-
FIAT >> Idea (135/235) | 04-
FIAT >> Linea (110) | 07-
FIAT >> Panda II (169A) | 03-
FIAT >> Punto II (188/188AX) | 99-
FIAT >> Punto III / Grande Punto (199) / Evo | 05-
FIAT >> Qubo (300) | 08-
FIAT >> Siena (173 ) | 96-
FIAT >> Strada (178E/278) | 99-
FORD (EUROPE) >> KA II | 08-
LANCIA (LANCIA AUTOBIANCHI) >> Musa | 04-
LANCIA (LANCIA AUTOBIANCHI) >> Ypsilon (843) | 03-11
OPEL >> Combo D (X12) | 12-
VAUXHALL-BEDFORD (LCV) >> Combo MK III (X12) | 12-

Atitikmenys

ALCO MD-8094
BOSCH F 026 400 002
CHAMPION U746/606
CLEAN MA1365
COOPERS PA7506
COOPERSFIAAM PA7506
FIAT GROUP 71765453
FIAT GROUP 71773165
FIAT GROUP 6001073218
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 51775324
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 55183265
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 55193849
FILTRON AP 092/6
FILTRON AP 092/7
FORD 1542 778
FORD 1706 918
FRAM CA10116
HENGST E704L
HENGST E704L01
MAGNETI MARELLI 153071760186
MAHLE (Knecht / Mahle) LX 1502
MAHLE (Knecht / Mahle) LX 1920
MAHLE (Knecht / Mahle) LX 957/3
MANN-FILTER C 3877/1
MECAFILTER ELP9067
MECAFILTER ELP9141
OPEL 834732
P.B.R. AI5347
PURFLUX A1227
SOFIMA S 3265 A
TECNOCAR A2186
U.F.I. 30.265.00
UNICO AE37471
VAUXHALL 95513354
WIX FILTERS WA9459