Pereiti į turinį
KLIENTŲ APTARNAVIMAS: +370 685 777 56
MFILTEROro filtrai

MFILTER Oro filtras K 165/1

Art. nr. K 165/1
5,50 €
Kainos su PVM
Sandėlyje — Šakiai

Užsakyk iki 16:00 — Omniva išsiunčiame šiandien

1
Nesate tikri, ar tinka jūsų automobiliui? Paklauskite mūsų mechanikų
Išsiunčiame tą pačią dieną — užsakyk iki 16:00
24 mėn. garantija
14 dienų grąžinimas
Sandėlyje Šakiuose

Produkto informacija

Oro filtras

Matmenys A B C D E F G H
mm 325.0 155.0 74.0

Tinka šiems automobiliams

CITROEN >> C5 | 00-
CITROEN >> C8 | 02-
CITROEN >> Dispatch I | 96-07
CITROEN >> Evasion (Synergie) | 94-02
CITROEN >> Jumpy I (Dispatch I) | 96-07
CITROEN >> Synergie | 94-02
CITROEN >> Xantia | 93-03
FIAT >> Scudo I (220) | 95-07
FIAT >> Ulysse I (220) | 94-02
FIAT >> Ulysse II (179) | 02-11
GRUAU MICROBUS >> Microbus | 04-12
LANCIA (LANCIA AUTOBIANCHI) >> Phedra | 02-10
LANCIA (LANCIA AUTOBIANCHI) >> Zeta | 95-02
PEUGEOT >> 406 + 406 Coupe | 95-04
PEUGEOT >> 607 | 00-
PEUGEOT >> 806 | 94-02
PEUGEOT >> 807 | 02-
PEUGEOT >> Expert I | 96-07

Atitikmenys

1A FIRST AUTOMOTIVE A60685
AC DELCO PC 537
AKRON-MALO 1500063
ALCO MD-9088
ALCO MD-9410
ASHIKA FA-0103JM
BECK ARNLEY 0421482
BLUE PRINT ADP152237
BORG & BECK BFA2101
BOSCH 1 457 433 441-30N
BOSCH 1 457 433 754
BOSCH 1 457 433 754-44N
BOSCH 9 457 160 041
BOSCH 1 457 432 200
BOSCH 1 457 433 441
BREMSI FA1264
CHAMP / CHAMP INTERNATIONAL AP 12
CHAMPION U 543
CHAMPION U 674
CITROEN 1444-H5
CITROEN 1444-W8
CITROEN 1444-R7
CITROEN 95618 786
CITROEN 1444-T5
CITROEN 1444-A4
CITROEN 96010 991
CITROEN 1444-T6
CITROEN 1444-A8
CITROEN 96019 991.80
CITROEN 1444-T7
CITROEN 1444-F4
CITROEN 1444-T9
CLEAN MA1135
CLEAN MA 642
CONTINENTAL 28.0002-0051.2
COOPERS AG 1242
COOPERS AG 888
COOPERSFIAAM PA7324
COOPERSFIAAM PA7092
COOPERSFIAAM PA7325
COOPERSFIAAM PA7187
COOPERSFIAAM PA7300
COOPERSFIAAM PA7322
COOPERSFIAAM PA7323
CROSLAND 9184
DELPHI AF0150
DELPHI AF0325
DONIT 41.40.25
EUROREPAR E147078
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 9569762680
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 9601099180
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 9620823680
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 9463381080
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 9463624580
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 9569762480
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 9626759680
FILTRAK BRANDT C 810
FILTRAK BRANDT C 979
FILTRON AP 021
FILTRON AP 090
FORD EUROPE 5022 741
FORD EUROPE 5022 883
FORD EUROPE 890 X 9601 BA
FRAM CA8854
FRAM CA5111B
FRAM CA8856
FRAM CA5111D
FRAM CA8857
FRAM CA5111G
FRAM CA5715
FRAM CA8855
FRAM CA8761
FRAM CA5111
GENERAL MOTORS (GM) 25062261
GIF-FILTER GA 853
GUD AG 904
HALFORDS HAF225
HALFORDS HAF335
HENGST E338L
HENGST E338L01
KS KOLBENSCHMIDT 190-AP
LANCIA 962 675 9680
LAUTRETTE (MECAFILTER) ELP 3314
LAUTRETTE (MECAFILTER) ELP 3649
LUCAS (LUCAS-TRW) EDA 307
LUCAS (LUCAS-TRW) EDA 889
M-FILTER MAP 60025
M-FILTER MAP 6827
MAGNETI MARELLI 152071758596
MAHLE (Knecht / Mahle) LX 572
MAHLE (Knecht / Mahle) LX 1296
MAHLE (Knecht / Mahle) LX 301
MAHLE (Knecht / Mahle) LX 529
MAHLE (Knecht / Mahle) LX 1295
MANN-FILTER C 33 156/1
MAPCO 60019
MASTER-SPORT 33156/1-LF-PCS-MS
MECAFILTER ELP9105
MEYLE 11-12 321 0037
MISFAT P067
MOTAQUIP VFA1223
MULLER FILTER PA685
OPEN PARTS EAF3104.10
OPTIMAL FA-00613
PURFLUX A397
QUINTON HAZELL QFA0346
SAMPIYON FILTER CP 0035 F
SOFIMA S 8920 A
STELLOX 71-01158-SX
TECNECO FILTERS AR685PMS
TOPRAN 722 640
U.F.I. 30.067.00
VALEO 585052
WIX FILTERS WA6262