Pāriet uz saturu
KLIENTU ATBALSTS: +370 685 777 56
MFILTERDegvielas filtri

MFILTER Degvielas filtrs DE 3118

Art. nr. DE 3118
7 €
Cenas ar PVN
Noliktavā — Šakiai

Pasūti līdz 16:00 — Omniva sūta šodien

1
Neesat pārliecināts, vai der jūsu automašīnai? Jautājiet mūsu mehāniķiem
Nosūtām tajā pašā dienā — pasūti līdz 16:00
24 mēnešu garantija
14 dienu atgriešana
Noliktavā Šakiai

Produkta informācija

Degvielas filtrs

Izmēri A B C D E F G H
mm 67.3 31.2 67.2 99.0

Der šiem transportlīdzekļiem

CHEVROLET >> Captiva
CHEVROLET >> Optra | 03-
CHEVROLET EUROPE / DAEWOO (GM) >> Captiva | 06-
CHEVROLET EUROPE / DAEWOO (GM) >> Epica | 06-
CHEVROLET EUROPE / DAEWOO (GM) >> Lacetti | 04-
CHEVROLET EUROPE / DAEWOO (GM) >> Nubira II
CITROEN >> Jumper II (Relay II) | 02-06
CITROEN >> Jumper III (Relay III) | 06-
CITROEN >> Relay II | 02-06
CITROEN >> Relay III | 06-
FIAT >> 500 / Nuova 500 (150) | 07-
FIAT >> Albea (172) | 02-
FIAT >> Croma II (194) | 05-
FIAT >> Doblo / Doblo Cargo (119/223) | 00-
FIAT >> Ducato 2002 (244) | 02-06
FIAT >> Ducato 2007 (250/251/252/254) | 06-
FIAT >> Idea (135/235) | 04-
FIAT >> Multipla (186) | 98-
FIAT >> Panda II (169A) | 03-
FIAT >> Punto II (188/188AX) | 99-
FIAT >> Sedici (189) | 06-
FIAT >> Strada (178E/278) | 99-
LANCIA (LANCIA AUTOBIANCHI) >> Musa | 04-
LANCIA (LANCIA AUTOBIANCHI) >> Ypsilon (843) | 03-11
OPEL >> Agila I | 00-08
OPEL >> Agila II | 08-
OPEL >> Antara | 06-
OPEL >> Astra H / Astra H GTC/TwinTop | 04-
OPEL >> Combo B | 01-
OPEL >> Corsa C | 00-07
OPEL >> Meriva A | 03-10
OPEL >> Signum | 03-09
OPEL >> Tigra Twin-Top | 04-09
OPEL >> Vectra-C | 02-
OPEL >> Zafira II / Zafira B | 05-
PEUGEOT >> Boxer II | 02-06
PEUGEOT >> Boxer III | 06-
SAAB >> 9-3 / 9-3 x (Serie II/YS3F) | 02-
SUBARU >> Justy III (G3X) | 03-
SUZUKI >> Ignis II | 03-
SUZUKI >> S-Cross | 13-
SUZUKI >> Splash | 08-
SUZUKI >> Swift III (MZ/EZ/SG) | 05-10
SUZUKI >> Swift IV (AZG/AZH) | 10-
SUZUKI >> SX4 | 06-
SUZUKI >> Vitara II | 15-
SUZUKI >> Wagon R+ | 98-
VAUXHALL >> Agila I | 00-08
VAUXHALL >> Agila II | 08-
VAUXHALL >> Antara | 06-
VAUXHALL >> Astra H (New Astra)
VAUXHALL >> Astra Mk V | 04-11
VAUXHALL >> Corsa Mk II | 00-07
VAUXHALL >> Meriva A | 03-10
VAUXHALL >> Signum | 03-09
VAUXHALL >> Tigra Convertible | 04-09
VAUXHALL >> Vectra Mk II | 02-08
VAUXHALL >> Zafira Mk II | 05-
VAUXHALL-BEDFORD (LCV) >> Astramax / Astra Van MK V | 05-
VAUXHALL-BEDFORD (LCV) >> Combo / Corsa Van MK II | 01-

Atbilstības

ASHIKA 30ECO016
BOSCH 1 457 070 001
CHAMPION L409
CITROEN 1906 C4
CITROEN 1906 98
CLEAN MG1609
COOPERS FA5757
COOPERSFIAAM FA5757
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 77363600
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 77365864
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 77365902
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 71746975
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 71753841
FIAT GROUP (ALFA/FIAT/LANCIA) 77362340
FILTRON PE 982
FORD 1596 790
FRAM C10026
GENERAL MOTORS (GM) 96816473
GENERAL MOTORS (GM) 93193621
HENGST E83KP D140
HENGST E83KP02 D140
HENGST E83KP01 D140
KNECHT KX208D
MAGNETI MARELLI 152071760866
MAHLE (Knecht / Mahle) KX 208 D ECO
MANN-FILTER PU 723 X
MECAFILTER ELG5322
OPEL 818012
OPEL 93181377
OPEL 4708795
OPEL 4807214
OPEL 813569
OPEL 8135690
PEUGEOT 1906 C4
PEUGEOT 1906 97
PURFLUX C507
SOFIMA S 6H2O NE
SUBARU 15411-84E50
SUZUKI 15411-84E50
SUZUKI 15411-84E50-000
SUZUKI 15411-84E60
SUZUKI 15411-84E60-000
SUZUKI 15411T84E60
TECNOCAR N311
U.F.I. 60.H2O.00
VAUXHALL 95599129
WIX FILTERS WF8366